Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,393 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Me vjen keq per Qarabag, ndeshje e ngjeshur. Gol i rregullt? Kishin…”

Mancini: “Me vjen keq per Qarabag, ndeshje e ngjeshur. Gol i rregullt? Kishin…”
Bujar Berishaj

Roberto Mancini komenton keshtu barazimin e Inter ne Baku, ne shtepine e Qarabag:

“Ka qene nje ndeshje e mire, te dy skuadrat kane luftuar. Qarabag ka nje skuader te mire dhe me vjen keq, qe pavaresisht nga kjo, nuk ka arritur te kualifikohet 1/16. Goli ne pozite jashte loje? Qarabag ka pasur raste tjera, nese do te kishin shenuar ndeshja do te shkonte ndryshe. Sidoqofte, i pergezoj ata per ndeshjen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.