Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,409 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Nuk behet nje projekt ne 3 muaj, ne Itali nuk jane mesuar. Klasifikimi…”

Mancini: “Nuk behet nje projekt ne 3 muaj, ne Itali nuk jane mesuar. Klasifikimi…”
Inter Club Staff

Roberto Mancini, gjate intervistes se tij per Sky, nuk i ka shpetuar kritikave per humbjet e shumta dhe ka kerkuar kohe per te ndertuar nje skuader te vertete. 

Ja fjalet e tij: “Une nuk dua te shtoj asgje dhe i mirepres te gjitha kritikat, absolutisht po, te merituara i quaj. Por mendoj se nje projekt nuk behet dot ne vetem tre muaj dhe se ne Itali jane mesuar ndryshe, i duan gjerat direkt. Ne vitet e fundit Interi eshte klasifikuar e nenta, e gjashta, e pesta, prandaj duhet pak kohe. Po humbasim, por kaq, jemi mjaftueshem te forte per te vazhduar perpara punen e nisur. Me vjen keq vetem per faktin qe kemi merituar me shume pike se sa kemi mare ne Kampionat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.