Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,804 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini nuk do e drejtoje stervitjen e radhes: po zhvillohet takim me drejtuesit e Suning!

Mancini nuk do e drejtoje stervitjen e radhes: po zhvillohet takim me drejtuesit e Suning!
Inter Club Staff

Vijne te reja te rendesishme per sa i perket te ardhmes se Roberto Mancinit te cilen mund ta zbulojme shume shpejt.

Ne keto momente qe po flasim, po ndodh nje takim i rendesishem ndermjet teknikut zikalter dhe drejtuesve te Suning dhe ky fakt zbulohet nga Corriere dello Sport nepermjet sajtit te saj.

Ja cfare shkruhet tek sajti i te perditshmes Italiane: Roberto Mancini po takon drejtuesit e Suning. Asnje takim dje naten apo pas ndeshjes, kur tekniku qendroi ne hotel sebashku me stafin dhe drejtuesit. Por gjate mbasdites (paradite ne New York) tekniku nuk do te drejtoje stervitjen e lehte te skuadres dy hapa larg hotelit ne prag te vizites ne seline e Kombeve te Bashkuara. Tekniku do te jete i pranishem ne takimin balle per balle ndermjet kinezeve – ku ne krye te delegacionit te tyre eshte Steven, djalin i Zhang Jindong -. Do te flitet per situaten delikate te krijuar ne klub ku shkaku eshte merkato dhe kontrata ne skadence. Dialogu do te kete nje peshe te rendesishme per te ardhmen e tij dhe per sezonin e Interit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.