Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

336 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Nuk e mendoj dot Interin pa Morattin”

Mancini: “Nuk e mendoj dot Interin pa Morattin”
Xhorxh Gellci

Pas shkarkimit nga pankina e Manchester City, kthehet te flase Roberto Mancini ekskluzivisht per Corriere dello Sport. Nga kujtimi i bukur i lene ne futbollin anglez, tek Mario Balotelli qe konfirmon qe nuk ka patur me kontakt pas kalimit tek Milan, dhe tek deshira e tij per tu kthyer ne Itali dhe mundesine per tu ulur ne pankinen e Romes.

Nuk mund te mungonte edhe dicka per Interin, ish skuadren e tij, qe me Mancinin ne pankine filloi nje nga ciklet me te lavdishem: “Lexoj cfare shkruhet ne gazeta, por sinqerisht nuk mund te mendoj nje shoqeri zikalter pa ate president. Interi ne 2010 ka arritur kreun e botes dhe ndoshta eshte e drejte qe te provoje te rinovohet, vitet kalojne dhe ciklet perfundojne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.