Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

1,306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Nuk jam nje magjistar, duhet te kthehemi shpejt ne maje. WM? Une…”

Mancini: “Nuk jam nje magjistar, duhet te kthehemi shpejt ne maje. WM? Une…”
Bujar Berishaj

Nga Hotel Hilton ne Fiumicino, sic zbulon Gianluca Di marzio nga sajti i tij, ka folur Roberto Mancini.

“Besoj qe dje Inter ka qene pafat. Kemi bere nje ndeshje te mire, duke luajtur mire dhe besoj se kemi merituar te fitojme. Duhet te punojme akoma shume dhe do vazhdojme ta bejme? Krahasimet me Mazzarrin? Nuk me interesojne. Eder dhe Vazquez ne Kombetaren Italiane? Besoj qe tek ‘azzurret’ duhet te jete vetem kush ka lindur ne Itali.”

Tekniku, pastaj, ka shpjeguar keshtu performancen e skuadres qe nga ardhja e tij tek zikalterit. “Une nuk jam nje magjistar, jam ketu prej 4 muajsh dhe komponuar ekipin duhet kohe. Jemi permiresuar shume, dhe mes gabimeve dhe gjerave qe nuk shkojne e dijme qe duhet te punojme. E rendesishme eshte qe skuadra te permiresohet dhe te arrij shpejt ne maje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.