Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,024 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini nuk ndryshon mendje dhe nuk braktis Carrizon: Do te jete serisht ai ne ndeshjen e kthimit…

Mancini nuk ndryshon mendje dhe nuk braktis Carrizon: Do te jete serisht ai ne ndeshjen e kthimit…
Inter Club Staff

Eshte e qarte qe ne banken e te akuzuarve eshte Pablo Carrizo pas ndeshjes se djeshme.

Sipas Gazzetta dello Sport, eshte e vertete qe dje zevendesi i Handanovic deshtoi dhe keqazi, por duke njohur Mancinin, argjentinasi do te kete serisht edhe nje mundesi sepse me shume mundesi do te jete ai perseri portieri i Interit te enjten qe vjen ne ndeshjen e kthimit ne Meazza. Tekniku zikalter, ne fakt, ka treguar gjithmone se nuk i hedh lojtaret ne det pas nje ndeshje te keqe, por i jep edhe nje mundesi plus ai mendon se Pablo eshte nje portier i zoti. Por Mancio, eshte koha e duhur per eksperimente kjo?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.