Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,540 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Osvaldo? Shpresoj qe te gjendet zgjidhja me e mire per te. Jane gjera familjeje, prandaj…”

Mancini: “Osvaldo? Shpresoj qe te gjendet zgjidhja me e mire per te. Jane gjera familjeje, prandaj…”
Inter Club Staff

Per here te pare nuk ka thene se nuk deshiron te flase. Por nuk ka dhene shpresa se lojtari do te qendroje tek Interi. Mancini ka folur per Osvaldon dhe ka thene: “Po stervitet me nje pergatites te vecante. Do te shohim ne ditet ne vazhdim.”

Me pas, kur u pyet, nese ka dicka kunder per largimin e tij drejt Juventusit, ai eshte pergjigjur: “Nuk kam folur kurre per kete gje me ate. Do mundohemi te gjejme zgjidhjen me te mire te mundeshme per te.”

E nderkohe me pas, Mancini ka vazhduar: “Pse nuk eshte zgjidhja me e mire per te Interi? Eshte nje pune familjeje. Nuk mendoj se eshte e drejte qe te nxjerrim jashte dhomave te zhveshjeve ate qe ka ndodhur. Eshte e thjeshte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.