Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 30, 2020

Scroll to top

Top

1,521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Podolski? Nje kampion bote. Gjermanet…”

Mancini: “Podolski? Nje kampion bote. Gjermanet…”
Bujar Berishaj

Si protagonist ne emisionin Inter Nos ne Inter Channel, Roberto Mancini, ka folur edhe per nje ardhje te mundshme te Lukas Podolski.

“Nese shkojme prapa ne histori gjermanet tek Inter kane bere shume mire. Nese vjen do te ishte nje blerje shume e mire. Si lojtar e njoh, di te bej shume role, luan shume mire, eshte nje kampion i botes. Vjen nga Bayern dhe Arsenal, ka eksperience dhe kualitet te medha. Ekipet qe shpenzojne jane te pakta, dhe fitojne shume. Shpresojme se gjerat do te permiresohen, nuk dua te bej si ne Europe ku nese nuk shpenzon vjen deri tek renia.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.