Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,087 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini rekuperon pjeset nje e nga nje: Sot ne Appiano te gjithe ne grup! Edhe Hernanes…

Mancini rekuperon pjeset nje e nga nje: Sot ne Appiano te gjithe ne grup! Edhe Hernanes…
Inter Club Staff

Sot ne mengjes, ne Pinetina, Interi eshte rikthyer te stervitet dhe Mancini i ka vene te tijet te punojne nga ana taktiko-teknike dhe ka mundur te punoje me te gjithe lojtaret ne dispozicion.

Sipas asaj qe tregohet nga SkySport, lojtaret zikalter jane stervitur te gjithe ne nje gruo, edhe Hernanes perfshire e mesa duket ai eshte rikthyer keshtu nga demtimi muskular. Dodo qe kishte disa probleme ne gju, Icardi qe kishte nje problem ne kavilje, kane qene sebashku me te tjeret si Palacio, Nagatomo dhe Jonathan. Neser do te jete stervitja e fundit perpara nisjes per ne Verona: Te henen ne darke Interi do te luaje ndaj Chievos dhe ne kete ndeshje luan jo pak: Te dilet nga zona e erret apo te ecet perpara me optimizem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.