Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,784 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Takimi me Thohir? Asgje e re. Icardi dhe Candreva? Per kete pyesni ate.”

Mancini: “Takimi me Thohir? Asgje e re. Icardi dhe Candreva? Per kete pyesni ate.”
Inter Club Staff

“Nuk ka asgje per tu qartesuar ne kete mes. Situata eshte normale, si dy dite me pare. Nuk ka ndryshuar asgje, te shikojme ne ditet e ardhshme”. Keshtu eshte shprehur Roberto Mancini ne konferencen per shtyp pas ndeshjes ndaj Paris Saint Germain qe eshte luajtur ne Amerike.

NDESHJA – “Per momentin ka nje diference te madhe ndermjet nesh dhe Paris Saint-Germain. Per 70 minuta kemi bere mjaft mire, duke luajtur ne lartesine e kundershtareve. Por me pas me ndryshimet e bera u vu ne pah nje diference me e madhe sepse ata futen ne fushe lojtare te nivelit Cavani dhe Di Maria ndersa ne djemte e Primaveres – ka thene tekniku zikalter per InterChannel. Kondogbia? Nuk eshte nje demtim serioz.

MERKATO – “Icardi i pashitshe,? Duhet te pyesni presidentin. Candreva per te plotesuar skuadren? Edhe per kete duhet te pyesni presidentin.”

(Burimi: inter.it)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.