Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

963 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini tani deshiron Milner tek Inter: ja situata…

Mancini tani deshiron Milner tek Inter: ja situata…
Bujar Berishaj

Emer i ri per medianon e Inter nga Sun.

Tabloidi anglez raporton qe tekniku i Interit, italiani Roberto Mancini do te donte James Milner tek zikalterit ne janar. Kontrata e tij eshte ne skadence dhe nuk eshte rinovuar akoma, me tratativat qe kane ngecur. Nje investim i mundshem low cost per Interin, ne kerkim te kualitetit per mesin e fushes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.