Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,516 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Te gjithe duhet te meritojme qendrimin tek Inter. Mjaft me mbremjet sikur ajo me Wolfsburg. Samp…”

Mancini: “Te gjithe duhet te meritojme qendrimin tek Inter. Mjaft me mbremjet sikur ajo me Wolfsburg. Samp…”
Bujar Berishaj

“E drejte qe tifozet kane fishkellyer, isha mbremja per t’i dhene atyre nje gezim, por nuk ia kemi dalur.”

Fjale te hidhur te Roberto Mancini per mikrofonat e Inter Channel duke analizuar ndeshjen e humbur kunde Wolfsburg mbreme. “Tani perveshim menget ne prag te 11 ndeshjeve tjera deri ne fund te sezonit. Duhet te jemi me te eger sepse nese do te kishim bere nje gol, publiku do te na jepte nje shtyse akoma me te madhe. Goli i 1-1 duhej te na nxiste per te bere te dytin, kurse ne kemi bere pak. Tani te gjithe duhet te meritojme qendrimin tek Inter, duhet te bejme mire per forcen. Klubi nuk meriton mbremje te tilla. Te dielen kunder Sampdoria nuk do te jete e lehte, por duhet te japim gjithcka qe kemi.”

“Hernanes ka thene qe mungon perulesia? Duhet ta kemi me shume, por jo vetem kjo. Ndonjehere ne ndeshje si kjo duhet te luash edhe me zemer, dhe sipas meje nuk e kemi bere.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.