Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Tifozet duan Toure tek Interi e gjithashtu edhe une. Kam besim: Do te kemi…”

Mancini: “Tifozet duan Toure tek Interi e gjithashtu edhe une. Kam besim: Do te kemi…”
Inter Club Staff

Roberto Mancini, gjate Inter Night, eshte shprehur shume i qarte per sa i perket ceshtjes Toure.

Ja fjalet e tij: “Kam shume besim, do te kemi nje skuader mjaft kompetitive sezonin qe vjen. CEO i Interit, Boligbroke ka thene se do te beje gjithcka qe te arrije kete. Besoj se tifozet deshirojne Yaya Toure zikalter dhe lojtare te tjere me nivel internacional qe te permiresohet skuadra e kjo eshte edhe deshira ime: Deshirojme nje Inter te madh e do ja arrijme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.