Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 2, 2020

Scroll to top

Top

1,829 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini – Tohir ne mosmarveshje. Manjati nuk eshte i bindur nga rezultatet e parasezonit dhe telefonon perseri De Boer…

Mancini – Tohir ne mosmarveshje. Manjati nuk eshte i bindur nga rezultatet e parasezonit dhe telefonon perseri De Boer…
  • On 07/08/2016, 20:03

Nuk ka paqe ne shtepine zikalter, kjo per shkak se pozicioni i Roberto Mancinit eshte akoma ne diskutim. Pankina e tij eshte lekundur. Dihet qe Mancio nuk ka nje raport te mire me Erick Tohir dhe kete e thekson calcioMeracato.com e cila shpjegon:

“Eshte pikerisht Tohir arkitekti i operacionit per te pushuar Roberto Mancinin. Keto zera jan  shtuar shume sidomos 48 oret e fundit. Piero Ausilio eshte derguar nga presidenti zikalter per te takuar teknikun hollandez Frank de Boer, per te pare iden e tij dhe ate qe mund te ndodh nese klubi zikalter mer vendimin drestik per te shkeputur kontraten me Mancinin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.