Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

869 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini zbulon: “Kur isha te Interi, deshiroja Cavanin”.

Mancini zbulon: “Kur isha te Interi, deshiroja Cavanin”.
Ardis
  • On 16/09/2013, 15:51

Ne nje interviste te publikuar sot ne faqen e Quotidiona Nazionale, Roberto Mancini ka bere nje ekzaminim te atyre qe sot konsiderohen si «blerje te shtrenjta», duke zbuluar vleresimin e tij qe kishte per Edison Cavanin qe ne kohet e Interit: “Lojtaret e mire kushtojne shume, por rreziku per te humbur eshte gjithmone. Por eshte thelbesore qe te sherbejne per te fituar. Te mendosh qe Cavanin e doja kur isha me Interin. Marquinhos dhe Lamela kam provuar qe ti marre vitin shkuar, por Roma nuk donte qe ti shiste”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.