Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,841 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

Inter Club Staff

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te jene edhe shitjet. Por ne kete vere mund te ndodhin edhe shkembime si per shembull te jepet Camara tek Udinese per te mare Allan apo Obi tek Genoa. Edhe Nagatomo pritet te shitet ne Bundeslige.

Per sa i perket te tjerave, nuk ka te reja rreth ceshtjes Handanovic. Roma nuk eshte e gateshme te ofroje aq sa kerkon Interi e as sa eshte vlera e lojtarit. Gjithsesi, sic tashme dihet, Interi ka ne dispozicion Romeron dhe Mirante (praktikisht eshte mbyllur transferimi i tij) si portier te dyte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.