Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2020

Scroll to top

Top

760 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Manolete, gazetari i AS: “Modric i cmendur pas deshires per tu larguar. Me shume mundesi Interi…”

Manolete, gazetari i AS: “Modric i cmendur pas deshires per tu larguar. Me shume mundesi Interi…”
Inter Club Staff

Ne Spanje sot edhe pse Courtois eshte lojtari me i ri i Madridit, nuk eshte ai tema e dites. 

Atje nuk flitet per gje tjeter vecese Luka Modric dhe deshires se tij per tu larguar ne drejtim te Milanos ku Interi e pret me krahe hapur.

E vecanta eshte se me Spanje tani nuk po e mohojne me ate qe bie ne sy: Luka Modric nuk deshiron te kaloje me asnje dite tjeter tek Real Madrid dhe eshte ne pritje qe e nise aventuren e tij tek Interi.

Pas Marca, qe ka shkruar sot ne mengjes pothuajse te njejten gje, tani edhe AS nuk ka me asnje dyshim.

Image result for manolete as

Te rejat e fundit tek AS vijne nga gazetari shume i njohur dhe historik i AS, Manolete, i cili konfirmon deshiren e Luka Modric tashme per tu larguarn ga Spanja.

E pikerisht qe ne Spanje do te shkoje Interi vetem pas pak ditesh ku do te perballet ne stadiumin Wanda Metropolitano ndaj Atletico Madrid.

“Duke perfituar nga prezenca ne Madrid, Interi mund te beje nje takim me Real Madrid dhe mund ti prezantoje nje oferte per Luka Modric.”

“Lojtari vete ka nje deshire te cmendur per tu larguar nga Los Blancos e nuk dihet ende se nga lind kjo deshire me siguri.”

“Por ajo qe dihet eshte qellimi i tij per tu transferuar ne Milano tek Interi”, tregon Manloete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.