Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,197 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marca BOOM: Barcelona kerkon Samuel!

Marca BOOM: Barcelona kerkon Samuel!
Andi Prifti

Siç raportohet nga e perdishmja spanjolle Marca, Barcelona ka si qellim te marre Walter Samuel nga Interi. Mbrojtesi argjentinas mund te hyje ne planet e teknikut te ri te Barces, edhe pse ky operacion mund te rezultoje me pas vetem si zera merkatoje.

35-vjeçari argjentinas ka nje kontrate me skadence ne qershor 2014. Barcelona ka dhe nje lojtar tjeter alternative te Samuel: Santiago Vergini, 24-vjeçari i Newell’s Old Boys. Deri pak dite me pare ai eshte trajnuar nga Martino dhe shume e krahasojne me Lucion.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.