Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

676 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marca: Valencia-Guarin, me prane. Po pritet vetem…

Marca: Valencia-Guarin, me prane. Po pritet vetem…
Bujar Berishaj

Valencia pret Fredy Guarin me krahe te hapur.

Sic eshte zbuluar nga gazeta spanjolle Marca, klub iberik ka deshtuar ne sulmin per Enzo Perez dhe tani do te perqendrohet me tere forcat e saj ne oret e fundit te merkatos per kolumbianin e Inter. Eshte ai zgjedhja e fundit per te perforcuar mesfushen valenciane:

Los Che po pret vetem qe te lirohet nga disa aspekte ekonomike te transferimit, por tratativa, sic lexohet, eshte ne faze mjaft te avancuar. Interi me ne fund ak pranuar oferten e spanjolleve,dhe brenda dites se neserme, pervec rrethanave te paparashikuara, do te kete tym te bardhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.