Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marchegiani: “Shppresoj qe Thohir do e beje Interin te madh”

Marchegiani: “Shppresoj qe Thohir do e beje Interin te madh”
Andi Prifti

Luca Marchegiani, ish-portier dhe tani kronist ne Sky, ka dhene mendimin e tij mbi situaten qe e sheh Erick Thohir si drejtuesin kryesor te Interit ne vend te Massimo Morattit: “Te gjithe shpresojme qe ai te investoje ne Itali, dhe ne kete rast eshte Interi, dhe ta ktheje ate ne nje skuader te madhe. Nje marsh i tille eshte i rendesishem ne Itali. Jam i te njejtit mendim per te gjitha klubet italiane, do ishte nje imazh i bukur ne te gjithe boten.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.