Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,041 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marchetti: “Candreva zyrtarizohet ne javen e ardhshme. Joao Mario dhurata e Suning por po punohet edhe per…”

Marchetti: “Candreva zyrtarizohet ne javen e ardhshme. Joao Mario dhurata e Suning por po punohet edhe per…”
Bujar Berishaj

Javen e ardhshme mund te arrij zyrtarizimi per kalimin e Antonio Candreva te Interi. Luca Marchetti, ekspert i merkatos, te Sky Sport flet per merkaton zikalter dhe objektivat e saj:

“Inter pothuajse ka permbyllur merkaton, pervec Candrevas do te arrij edhe nje mesfushor tjeter. Dhurata e famshme e Suning, duhet te Joao Mario qe mund te blihet me formulen e huazimit dhe obligimit te blerjes por zikalterit jane duke punuar edhe per nje emer tjeter ne mesfushe”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.