Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

125 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marchetti (Sky): Interi do te gjykoje cdo oferte per Guarin dhe Handanovic

Marchetti (Sky): Interi do te gjykoje cdo oferte per Guarin dhe Handanovic
Xhorxh Gellci

Ne menyre qe te kete mundesi te beje blerje, Interi duhet te mendoje me pare per te shitur. Natyrisht duke pritur lajme nga tratativa Thohir, e cila mund ti ndryshoje gjerat. Kete e shpjegon eksperti i merkatos te Sky Luca Marchetti: “Ne qofte se do te vine oferta per Guarin dhe Handanovic, Interi do te vleresoje gjithcka. Jo sepse deshiron t’i shese, por eshte e detyruar ta beje kete gje. Per fat te keq kjo eshte situata financiare, nuk mund te kete lojtare te pashitshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.