Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

54 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marino: “Bonaventura? Nese e kerkon nje klub i madh…”

Marino: “Bonaventura? Nese e kerkon nje klub i madh…”
Andi Prifti

Ne pritje te debutimit me bluzen e Kombetares, Giacomo Bonaventura eshte nje nga emrat me te nxehte ne kete merkato, ne klube te ndryshem, si Inter dhe Napoli ne pole-position, klube shume te interesuara pas prezantimeve te tij. Pierpaolo Marino flet per mikrofonat e Radio Kiss Kiss per keto hamendesime ne merkato: “Jam i lumtur per te, eshte nje djalosh qe e meriton. Nese i afrohet nje klub i madh, do fillojme te vleresojme ofertat“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.