Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

7,513 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marotta deklaron ne menyre te papritur: “Vidal? Po, eshte njeri prej objektivave. Problemi eshte merkato e janarit.”

Marotta deklaron ne menyre te papritur: “Vidal? Po, eshte njeri prej objektivave. Problemi eshte merkato e janarit.”
Inter Club Staff

Ne prezantimin e albumit te ri te ‘Calciatori Panini’, administratori i deleguar i Sportit tek Interi, Beppe Marotta, ka folur pak edhe per merkaton me gazetaret prezent. 

Ai ne kete menyre eshte shtyre te flase dhe te pranoje dhe interesimin e Interit per Arturo Vidal.

“Ne kete moment zerat jane te shumte, tregojne per shume emra – ka thene ai -“.

“Por dicka eshte e sigurt: ne po punojme per merkaton. Ne pergjithesi ajo qe nuk ndodh ne mengjes do te ndodhe ne darke, ju e dini se si ndodh. E drejte ama per te bere dicka ne merkato sepse per Interin ky eshte nje moment i rendesishem.”

“Vidal? Po, eshte njeri prej objektivave. Gjerat me te rendesishme ne janar mbyllen ne fundin e muajit dhe jo ne fillim. Per te permiresuar skuadren tone do te duhen te arrihen lojtare te rendesishem dhe pikerisht nga ketu lindin problemet me te medha sepse jemi ne merkaton e dimrit.”

Nderkohe, tek pyetja per Eriksen, ai ka vendosur te largohet nga telekamera dhe mikrofoni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.