Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

552 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marotta: “Eshte e pamundur qe te nenshkruajme me Alvaro Moratan.” Ka mbetur vetem Interi?

Marotta: “Eshte e pamundur qe te nenshkruajme me Alvaro Moratan.” Ka mbetur vetem Interi?
Adonis Rexha

Gjate dites mediat Italiane kane deklaruar se Inter dhe Juventus jane te interesuara per lojtarin e Real Madrid, Morata. Ai supozohet te kushtoje diku rreth 13 Milione euro dhe para pak minutash drejtori sportiv i Juventus, Beppe Marotta tregoi per SKY se Juventus nuk e ndjek me lojtarin duke thene: “Eshte e pamundur qe te nenshkruajme me Alvaro Moratan.” Mediat Italiane jane duke bere pytjet tani se a eshte Interi i vetmi ekip qe ka mbetur ne gare per lojtarin? Ndoshta Beppe Marotta di diqka qe ne nuk dime?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.