Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,234 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marotta ne ndjekje te nje goditje ne merkato: eshte vitlindjes 2000 me perspektive madheshtore.

Marotta ne ndjekje te nje goditje ne merkato: eshte vitlindjes 2000 me perspektive madheshtore.
Ardis
  • On 10/01/2019, 20:28

Interi po ndjek me shume interes mesfushorin e Empolit Hamed Junior Traore. Ai qe e ka konfirmuar interesin e zikalterve eshte pikerisht Fabrizio Corsi, presidenti i shoqerise toskane, ne mikrofonat e Radio Radio:

“E kane kerkuar tre skuadra dhe nje nga keto eshte Interi. Midis tyre, nuk jane Napoli dhe Roma. Nderkohe qe me ka telefonuar nje ekip francez qe luan vazhdimisht ne Champions League”.

Deklarata qe e rreshtojne me te drejte Interin ne rradhe per futbollistin nga Bregu i Fildishte i vitlindjes 2000, nje levizje surprize mbas te gjithe emrave te permendura ne kete merkato gjate javeve te fundit. Persa i perket mesfushes, pervec Barella-s, eshte edhe nje emer tjeter qe duhet mbajtur ne vezhgim, dhe ai eshte djaloshi Traore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.