Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

3,154 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marotta siguron: “Nuk ka asnje ceshtje te lidhur me Icardin. Me Spallettin do te…”

Marotta siguron: “Nuk ka asnje ceshtje te lidhur me Icardin. Me Spallettin do te…”
Inter Club Staff

Administratori i deleguar i Interit, Beppe Marotta, ne prag te Asamblese se Liges sot ka folur per ndeshjen e zikalterve ne Parma dhe mbi te gjitha per deklaratat e Spallettit pas ndeshjes. 

Keto kane qene fjalet e tij:

“Mbi te gjitha dua te analizoj fitoren ndaj Parmes qe ka qene bindese dhe e rendesishem.”

“Bravo skuadres dhe bravo tranjerit. Kemi gjetur bindjen e duhur per te fituar pavarsisht veshtiresive ne ndeshjet e fundit. Kam pare Radja Nainggolan dhe Ivan Perisic ne nje gjendje shume te mire dhe jam besimplote.”

“Kam degjuar Spallettin nepermjet telefonit dhe do te kemi mundesi te flasim sot ose neser ne mengjes. Do te flasim per te qartesuar disa gjera, keshtu eshte me mire per te gjithe.”

“Rinovimi i Icardit nuk eshte absolutisht nje problem. Ate qe kemi pasur per te thene e kemi thene tashme. Pertej qartesimit me Spallettin, per cdo gje tjeter jemi ne rregull. Por e perjashtoj kategorikisht qe ka nje ceshtje ne kete moment.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.