Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marquinho, Mazzarrit i pelqen shume. Tani per tani, Roma…

Marquinho, Mazzarrit i pelqen shume. Tani per tani, Roma…
Xhorxh Gellci

Walter Mazzarri ka nevoje pre te pakten nje lojtar krahu. Ky eshte motivi kryesor qe udheheq merkaton interiste ne keto momente. Ne listen e Interit ka disa lojtare, por oret e fundit po flitet gjithmone e me shume per Marquinho, lojtarin e krahut brazilian te Romes qe pelqehet shume nga Mazzarri. Pervec lojtarit te krahut, ai mund te beje edhe rolin e mesfushorit te brendeshem. Sipas Sky, shume shpejt do te kete nje takim me drejtuesit e Romes, per te marre nje kerkese precize prej tyre, dhe per te kuptuar nese mund te niset nje tratative per brazilianin 27 vjecar.

Nderkohe le ta njohim me mire me dy videot me poshte. Video e pare tregon lojtarin me fanellen e Romes, ndersa e dyta me fanellen e Fluminense, para ardhjes ne Itali. 


© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.