Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 1, 2020

Scroll to top

Top

4,531 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marquinhos, James e jo vetem: projekti eshte…

Marquinhos, James e jo vetem: projekti eshte…
  • On 25/09/2016, 11:15

Edhe Tuttosport pervec fushes ofron nje panorame te merkatos se ardhshme te klubit zikalter. SIpas kesaj te perditshmeje do investohet ne lojtar Big dhe ne Talente. Projekti eshte i menduar mire: “Syte nga kampionet, Marquinhos, e James Rodriguez. Dhe syte nga talentat premtues. Pas Caprari Inter vazhdon te vezhgoje disa te tjere. Ne mesfushe ndiqen 3, ne Argjentine qendron i gjalle interesi per Almiron. Zikaltrit ishin shume afer por kerkesa prej 10 milion eurosh dhe vendi i ekstrakomunitarit bllokuan gjithcka. Almiron eshte mesfushor paraguaian i klasit 94′ i cili mund te pajiset me pashaporte spanjolle, dhe ne janar Inter do provoje ta bllokoje. Ndersa ne Itali ndiqen dy talente te tjere, Verre i Pescara dhe Morosini i Brescia, formula pritet e njejte, te blihet dhe te lihen ne huazim per te fituar eksperience”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.