757 views

Martinez is on fire! Lautaro nuk ndalet, supergol nga sulmuesi i ardhshem i Interit (VIDEO)

Bujar Berishaj

Lautaro Martinez dhe goli jane nje dyshe qe shkojne shume.

Sulmuesi i ardhshem i Interit, para pak minutash ka shenuar golin e tij te 13-te ne kampionatin argjentines ne ndeshjen kunder Arsenal Sarandi te cilen Racing e ka fituar me rezultat 2-0.

Martinez ka shenuar golin e dyte pak minuta para perfundimit te ndeshjes, ne nje sezon qe deri tani ka qene magjik per te.

Nje gjuajte qendrore, pasi kishte fituar duelin me mbrojtesin kundershtare perfundon ne rrjete me ndihmen e traverses. Pastaj qendron, i pa levizur. Sikur goli per te te mos ishte me dicka speciale, sepse thene te drejten tani ka shenuar goxha te tille.