Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,291 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marveshja Inter-Livorno per Botta-n: Ja kontrata dhe rroga!

Marveshja Inter-Livorno per Botta-n: Ja kontrata dhe rroga!
Inter Club Staff

Ruben Botta do te jete nje futbollist i Interit me te gjitha efektet duke filuar nga neser.

Tashme eshte zyrtare. Interi dhe Livorno kane gjetur gjuhen e perbashket pas rikthimit te lojtarit nga pushimet. Ja detajet e shpjeguara nga mediat Italiane: “Marveshja eshte gjetur pa probleme: Botta do te teserohet nga Interi(si komunitar) me titull perfundimtar. Argjentinasi do te firmose nje kontrate 4 vjecare e gjysem me zikalterit dhe do te perfitoje ne sezon 700 mije euro plus bonuse.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags