Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

531 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marveshje ndermjet Interit dhe Kovacic: Rinovim deri ne 2019! Sot ne takim…

Marveshje ndermjet Interit dhe Kovacic: Rinovim deri ne 2019! Sot ne takim…
Inter Club Staff

Ne te njejtin hotel ky Thohir ka takuar disa drejtues te shoqerise, ashtu sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport, ka pasur nje takim edhe ndermjet Ausilios dhe agjentit te Mateo Kovacic.

Jane hedhur keshtu bazat per nje rinovim te lojtarit me Interin deri ne vitin 2019, pra nje marveshje pese vjecare si dhe gjithashtu nje rritje te rroges se talentit Kroat. Takimi ishte mjaft pozitiv.

Shume shpejt do te behet zyrtar rinovimi i tij. Presidenti i Interit nje muaj me pare kishte thene se kontratat e Kovacic dhe Icardit kane nevoje te zgjate dhe te rriten nga ana ekonomike dhe mesa duket kjo gje do te ndodhe shume shpejt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.