Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,046 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Masuaku, Inter provon te avancoj. Zukanovic…

Bujar Berishaj

Vazhdojne lajmet sa i perket merkatos se ardhshme te Interit. Sic raporton Gazzetta TV ne versionin e saj online, zikalterit jane vene forte pas Ervin Zukanovic dhe Arthur Masuaku.

Per francezin Inter ka avancuar nje oferte qe perfshin para, kartonin e Taider dhe Krhin, palet do te degjohen ne nje kohe te shkurter. Sa i perket Iago Falque ka nje gare te vertete nderkombetare: pas spanjollit eshte Valencia, Villarreal, se bashku me Inter, Roma dhe Lazio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.