Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,967 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mateo Kovacic mrekulline e pare e beri. Tani zikalterit presin mrekulline e dyte nga ai…

Mateo Kovacic mrekulline e pare e beri. Tani zikalterit presin mrekulline e dyte nga ai…
Inter Club Staff

Goli i shenuar nga Mateo Kovacic kunder Lazios i ka kujtuar tifozeve te Interit mrekulli te kaluara nga legjendat zikalter vite me pare.

Si mund te harrohet per shembull goditja spektakolare e Bertit ne derby apo goli i jashtezakonshem i Maicon ndaj Juventusit e duke kaluar tek kryevepra e Djorkaeff, foto e te cilit u stampua edhe tek abonimet. Por edhe Cambiasso, Fontolan dhe Bergomi jane ne kete liste e pikerisht ky i fundit beri nje gol te ngjashem ne nje Inter-Lazio.

Tani per numrin dhjete, sipas asaj qe thote Gazzeta dello Sport, do te vije momenti i te vertetes. Interi dhe te gjithe tifozet po presin nje mrekulli tjeter: rinovimin deri ne 2019 qe do te ishte nje siguri per te ardhmen e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.