Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

213 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mateo Kovacic permisohet, eshte i gatshem per ndeshjen Serbi-Kroaci

Mateo Kovacic permisohet, eshte i gatshem per ndeshjen Serbi-Kroaci
Ardis
  • On 04/09/2013, 16:05

Lajme te mira per trajnerin e Kroacise Igor Stimac: kushtet fizike te Mateo Kovacic jane ne permisim te dukshem. Lojtari i Interit ka pesuar nje demtim dhe te premten, kunder Serbise duhet te jete ne ndeshje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.