Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Materazzi: “Te kthehem si dirigjent te Interi? Pergjigjja ime eshte po, por…”

Materazzi: “Te kthehem si dirigjent te Interi? Pergjigjja ime eshte po, por…”
Bujar Berishaj

Dje eshte rikthyer ne fushe dhe ka shenuar nje gol.

Fjala eshte per Marco Materazzin qe ne interistet jemi mesuar ta shohim duke shenuar dhe nuk eshte nje risi.

E per tifozet interist Matrix eshte shume i dashur. Ka fituar gjithcka me fanellen zikalter dhe tashme nuk luan me. Dhe te shumte jane ata qe Materazzin tani duan ta shohin serish tek Interi, kete here jo si lojtar por me ndonje rol ne klub.

I pyetur dje pas ndeshjes rreth kesaj mundesie Materazzi eshte pergjigjur: “Nuk duhet te me pyesni mua”. Fjale qe tregojne qarte gatishmerine e tij.

“Une nuk mund te bej me shume sesa te pergjigjem me ‘po’ kur te me therrasin. Une jam ketu…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.