Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Materazzi: “Vucinic-Guarin? Fiton Juventusi, Interi nuk perfiton ndonje gje te madhe. Mazzarri…”

Materazzi: “Vucinic-Guarin? Fiton Juventusi, Interi nuk perfiton ndonje gje te madhe. Mazzarri…”
Inter Club Staff

Marco Materazzi ka folur per Radio 24, dhe ka treguar pikpamjen e tij per shkembimin Vucinic-Guarin: “Vucinic-Guarin? Ketu fiton Juventusi. Por per fat te keq nuk vendos une. Vucinic nuk do te beje ndonje hap te madh tek Interi. Interi ka tre yje: Handanovic, Palacio dhe Guarin. Tashme do te mbeten vetem dy. Mendoj se Mazzarri ka dore ne transferimet qe po behen, por ne shkembimin Vucinic-Guarin shikoj Juventusin qe po nderton te ardhmen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.