Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

818 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Matrix: “Eto’o perseri tek Inter, do te ishte nje enderr.”

Matrix: “Eto’o perseri tek Inter, do te ishte nje enderr.”
Xhorxh Gellci

Marco Materazzi therret ne Milano shokun e tij te vjeter Samuel Eto’o. Ish mbrojtesi zikalter ka nderhyre dje ne mikrofonat e SportMediaset, duke u shprehur entuziast per nje rikthim tek zikalterit te sulmuesit kamerunas: “Nuk kam folur me te prej disa muajsh, por familja e tij jeton akoma ketu ne Milano dhe lidhja me qytetin eshte e forte. Do te ishte nje enderr per te dy nese do te kthehej, per ne tifozet dhe per te qe e konsideroj nje mik te mire. Kam qene i pari qe i kam telefonuar para se tevinte nga Barcelona per t’i thene te vije sa me shpejt tek ne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.