Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,792 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mayke, eshte nje dopjo po: Promovohet me vota te plota nga Ausilio dhe Mirabelli. Interi per…

Mayke, eshte nje dopjo po: Promovohet me vota te plota nga Ausilio dhe Mirabelli. Interi per…
Inter Club Staff

Interi ka vendosur qe te besoje tek Mayke Rocha de Oliveira krahun e djathte te mbrojtjes. Ai luan tek Cruzeiro dhe eshte nje nga lojtaret me te mire te kampionatit Brazilian.

Sipas asaj qe shkruajne mediat Italiane sot, lojtari i djathte shihet me sy shume te mire nga Interi pas raporteve entuziaste te ardhura nga kapo-zbuluesi i talenteve Mirabelli e gjithashtu edhe Ausilio e pelqen shume lojtarin tashme. Pengesa ne kete tratative eshte vlera e kartonit (Cruzeiro kerkon 7 milione euro), konkurenca e Portos e gjithashtu statusi i tij prej ekstrakomunitari, prandaj blerja e tij duhet te shihet me kujdes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.