Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

1,521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Alvarez dukej nje lojtar tjeter: cilesi, sasi dhe…”

Mazzarri: “Alvarez dukej nje lojtar tjeter: cilesi, sasi dhe…”
Andi Prifti

Nje rritje vlerash. Kjo eshte ajo qe ka bere Ricky Alvarez, i cili ka gjetur veten e tij ne kete turne ne Amerike. Edhe Walter Mazzarri, ne disa fjale qe leshoi per Gazzetta dello Sport, duket i habitur nga perparaimi i argjentinasit: “Dukej nje lojtar tjeter: me sasi te larte cilesie, intensitet ne mbyllje. Shume mire edhe ne pjesen e dyte pas pushimit.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.