Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri do te hedhe ne fushe dyshen eksplozive: Icardi-Osvaldo me Torinon. Por endrra eshte…

Mazzarri do te hedhe ne fushe dyshen eksplozive: Icardi-Osvaldo me Torinon. Por endrra eshte…
Inter Club Staff

Ne fillim e ka radhen Stjarnan ne San Siro dhe me pas e ka radhen Torino, ne stadiumin e kesaj te fundit ku Interi do te debutoje kete sezon ne Serie A.

Walter Mazzarri po behet gati qe te hedhe ne fushe ne ndeshjen e pare te sezonit nje dyshe te rende: Mauro Icardi dhe Pablo Daniel Osvaldo sebashku, qe nga minuta e pare.

Edhe sepse Palacio nuk do te jete ne kete ndeshje, duke pare problemet qe ka ne kavilje dhe per kete tekniku nga San Vincenzo do te perdore ndeshjen ndaj Stjarnan te enjten per te pare levizshmerine e dy lojtareve me njeri tjetrin.

Por, sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, “Endrra sekrete eshte ajo qe tek Interi te formohet nje treshe sulmi Palacio-Icardi-Osvlado. Walter Mazzarri po punon edhe per kete.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.