Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

718 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri do te ndryshoje serisht: Ne Udine ai…

Mazzarri do te ndryshoje serisht: Ne Udine ai…
Inter Club Staff

Ne prag te ndeshjes me Udinesen perseri balotazh ne mbrojtje. Walter Samuel nuk e ka bindur plotesisht Mazzarrin i cili mund te kthehet tek zgjedhja e para 1 jave, me Ranocchian ne qender te mbrojtjes.

Argjentinasi i cili luajti vetem 2 dite me pare, ndoshta do te ulet ne stol edhe per te mos rrezikuar per ndonje problem fizik. Por asgje nuk eshte ende e sigurte, edhe pse Andrea i ka shanset me te larta per ta nisur nga minuta e pare. Perkrah tij do te jete natyrisht Rolando dhe Juan Jesus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.