Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

68 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri do Zunigen ne Pinzolo. Do te provohet karta Gargano?

Mazzarri do Zunigen ne Pinzolo. Do te provohet karta Gargano?
Xhorxh Gellci

Walter Mazzarri e ka vendosur Camilo Zunigan ne qender te listes se te deshiruarve per kete merkato. Mbrojtesi i krahur kolumbian, ne fakt eshte i zgjedhur i teknikut per te perforcuar krahun dhe per kete Interi ka bere nje sondazh me Napolin. Pergjigja? Te pakten 10 milion. Shume per Interin.

Zikalterit, sipas Corriere dello Sport, duan te shfrytezojne karten Gargano. Duke mbajtur premtimin qe ta blejne uruguajanin per pak me shume se 5 milion euro, Interi do ti leshoje nje sinjal De Laurentiis ne menyre qe te mos jete shume e veshtire per te arritur marreveshjen per Zuniga.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.