Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

619 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri grumbullon 21 lojtar, kthehen Yuto dhe Osvaldo. Mungon…

Mazzarri grumbullon 21 lojtar, kthehen Yuto dhe Osvaldo. Mungon…
Bujar Berishaj

Neser ne Giuseppe Meazza,  Interi do te zbres ne fushe kunder Hellas Verona. Ne listen e te grumbulluarve rikthehet Nagatomo se bashku me Osvaldon i cili ka qne i grumbulluar edhe me Saint-Etienne. Nderkohe mungon Fredy Guarin qe akoma nuk e ka kaluar plotesisht lendimin. Kjo eshte lista e plote:

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 54 Donkor, 55 Nagatomo

Mesfushore: 10 Kovacic, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes

Sulmues: 7 Osvaldo, 8 Palacio, 9 Icardi, 97 Bonazzoli

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.