Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

358 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Guarin eshte nje djalosh i mrekullueshem, ishte thjesht nje moment. Duhet te qendroje i qete…”

Mazzarri: “Guarin eshte nje djalosh i mrekullueshem, ishte thjesht nje moment. Duhet te qendroje i qete…”
Inter Club Staff

Walter Mazzarri flet per Fredy Guarin pas reagimit nervoz te tij ne momentin e zevendesimit, me nje gjest kunder publikut: “Fola me Guarin, eshte nje djalosh i mrekullueshem, eshte nje djale shume i mire. Duhet te qendroje i qete, nuk duhet te kushtezohet, pastaj ne flasim per cdo gje ne dhomat e zhveshjes. Jane momente qe ndodhin, ishte thjesht nje gabim dhe kerkoi te falur. Mund ti ndodhe te gjitheve, edhe lojtareve te medhenj si ai…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.