Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

323 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri humbet Nagatomon por rekuperon Kovacic: ja njembedhjeteshja e mundshme

Mazzarri humbet Nagatomon por rekuperon Kovacic: ja njembedhjeteshja e mundshme
Ardi Deda

Walter Mazzarri ka humbur sot Youto Nagatomo por ka rekuperuar Kovacic dhe Medel. Tekniku zikalter nuk do te ndryshoje modul dhe mund te jete Obi ne krahun e djathte. Ky eshte formacioni i mundshem per sonte:

HANDANOVIC, RANOCCHIA, VIDIC, JUAN, OBI, HERNANES, MEDEL, KOVACIC, DODO, PALACIO, ICARDI

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.