Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,278 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri ‘i eger’ qe tani dominon ne Pinetina: “Nuk behet me shaka. Duhet…”

Mazzarri ‘i eger’ qe tani dominon ne Pinetina: “Nuk behet me shaka. Duhet…”
Inter Club Staff

Walter Mazzarri ka treguar personalitetin e tij direkt: Qe ne stervitjen e pare. Ne shtepine Interit duhet te kete akoma uri dhe deshire per fitore sepse nje sezon tjeter i deshtuar nuk do te tolerohet.

“Ne stervitje nuk behet me shaka dhe nuk qeshet. Pretendoj perqendrimin maksimal. Nuk leshohet asnje top. Ky sezon eshte i rendesishem per te gjithe. Te gjithe luajme per dicka. Duhet te ringrihemi dhe te tregojme vlerat tona.” Ky sipas Corriere dello Sport, ka qene fjalimi i mbajtur nga tekniku i ri zikalter perpara skuadres para se te zbrisnin ne fushe per stervitjen e dites.

Dje u bene testet atletike, te cilat do te vazhdojne dhe sot, ndersa neser behet nisja per ne Pinzolo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.