Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

766 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri insiston per 3-5-2. Sot kunder Pratos konfirmohet dyshja Icardi-Bonazzoli

Mazzarri insiston per 3-5-2. Sot kunder Pratos konfirmohet dyshja Icardi-Bonazzoli
Ardi Deda

Sot eshte miqesorja e dyte per Interin, dhe kundershtari i rradhes eshte Prato. Ndeshja eshte ne oren 16.00 ne stadiumin Pineta te Pinzolos. Zikaltrit do te zbresin ne fushe, sipas Tuttosport, me modulin klasik 3-5-2. Debutim per Vidic, pasi qendermbrojtesi nuk kishte luajtur me Trentinon. Eshte konfirmuar dyshja e sulmit Bonazzoli-Icardi. Ndersa perpara Handanovic do te luajne Ranocchia, Vidic dhe Juan Jesus ne mbrojtje, D’Ambrosio, Jonathan, Kuzmanovic, Kovacic dhe Obi ne mesfushe dhe Bonazzoli-Icardi ne sulm.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.