Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,027 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri ka vendosur, Kovacic si Hamsik. Ja vendosja ne mesfushe

Mazzarri ka vendosur, Kovacic si Hamsik. Ja vendosja ne mesfushe
Xhorxh Gellci

Walter Mazzarri, sipas Corriere dello Sport, ka vendosur se Mateo Kovacic do te mbuloje rolin qe Hamsik bente tek Napoli. I riu kroat ka treguar se di te luaje me top ne kembe por duhet te permiresohet ne fazen realizuese per te qene i ngjashem me sllovakun.

Treshja e mesfushes qe tek Napoli ishte formuar nga Behrami, Inler dhe Hamsik (ose Dzemaili ne vend te kosovarit) tek Interi do te interpretohej nga keta lojtare: Guarin, Cambiasso dhe pikerisht Kovacic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.