Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,120 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit ndaj Cagliarit. Ndermjet Puscas dhe Bonazzolit, ka zgjedhur…

Mazzarri ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit ndaj Cagliarit. Ndermjet Puscas dhe Bonazzolit, ka zgjedhur…
Inter Club Staff

Walter Mazzarri duket se e ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit per ndeshjen e se dieles ne San Siro ndaj Cagliarit. Ai ka vendosur qe te mare ne skuadren e pare duke filluar nga neser, George Puscas. Do te jete keshtu Rumuni ai qe do te jete i pranishem ne ndeshjen Inter-Cagliari.

Puscas eshte stervitur sot me skuadren e pare sebashku me Federico Bonazzoli por sulmuesi Italian i klasit 1997 do te luaje me Primaveren ne Perugia ndersa Rumuni do te qendroje me ekipin e pare edhe ne stervitjen e neserme.

Pervec kesaj, Puscas nuk mund te luaje ne Europa League sepse nuk eshte ne liste, e kunderta e Bonazzolit i cili mund te mare vendin e Icardit kunder Qarabag nese sulmuesi Argjentinas nuk do te luaje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags